H100 Gençlik Aşısı | Dr. Gönül Ateşsaçan

Gençlik Aşısı

H100 Gençlik Aşısı

H-100, derimizin zaman içerisinde maruz kaldığı yaşlanma belirtilerine karşı Amerika’ da ve Avrupa’nın bir çok ülkesinde uzun yıllardır doktorlar tarafından hastalarına anti-aging amaçlı kullanılan, içeriğinde yoğun miktarda Hyaluronik Asit, mannitol, vitamin, mineral, amino-asit ve aktivasyonu arttıran ek içerikler barındıran çok etkili bir medikal üründür.

gençlik aşısı - h100

H100 Aşısı Ne İşe Yarar?

H-100 aşısı sarkmış, deforme olmuş, kırışıklık oluşmuş ve nemini kaybetmiş ciltlerin nem tutma kapasitesini artırarak cildin ilerleyen yaştan dolayı artık yeterli oranda sentezleyemediği vitamin, mineral, peptit ve aminoasitleri cilt altına dışardan hazır olarak verip cildin ihtiyaçlarını gidererek daha canlı, elastik ve genç bir cilt elde edilmesini sağlar.

Gençlik Aşısı İle İlgili Sorulan Sorular

H100 aşısı için öncelikle aşının yapılacağı yer temizlenerek lokal anestezi uygulanır. Ardından hedeflenen bölgedeki cildin altına aşı enjekte edilir. Enjekte işlemi 1’er cm ara ile uygulamanın yapılacağı bütün bölgeye deri içine gerçekleştirilir. Bu işlem için çok ince iğneler kullanılır. Bu nedenle acı veya ağrı neredeyse hiç hissedilmez. İşlem yapılan bölgenin genişliğine göre değişiklik gösterse de uygulama genellikle yaklaşık yarım saat sürmektedir.

Uygulanan bölgedeki hacim veren etkisi 6 ile 8 ay arası sürerken, ciltteki hidrasyon ve elastikiyeti arttırma desteği 12 ay gibi bir süre etki eder.

Genç ve orta yaşlı kişiler için 2-3 haftalık aralar ile ortalama 2-3 seans yeterli olmaktadır. Cildin aşırı yıprandığı, kırışıklıkların üst seviye olduğu ve yaşın ilerlediği hastalarda ise 1-2 haftalık aralıklar ile 3-5 seans arasında H100 aşısı uygulaması yapılmaktadır.

H100 Gençlik Aşısı fiyatı ile ilgili detaylı bilgi için lütfen 0530 238 30 84 numaralı telefonu arayınız.

Aristo Diyeti hayat kurtarır!

Aristo diyeti ile bir haftada 1, bir ayda 2 beden incelebilirsiniz.


WHATSAPP

HEMEN ARA

SÜRPRİZLER

INSTAGRAM

Özel Sürprizlerden Faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.


Coronavirüs destek hattımız açıldı! Bilgi ve yardım için bizi arayabilirsiniz.
Arayın

Numaranızı bırakın Sizi arayıp bilgilendirelim.