Tek Seansta Ameliyatsız Yüz Germe | Dr. Gönül Ateşsaçan

Fokus Ultrason

HIFU Ameliyatsız yüz germe uygulaması

Fokus Ultrason İle İlgili Sorunuz Mu Var? Doktora Soru Sorun
Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri


Zamanla yüz ve boyun bölgesinde oluşan sarkma ve gevşemeler çeşitli yöntemlerle tek seansta tedavi edilebilmektedir. Kliniğimize bu şikayetle gelen kişilerin hangi tedaviye ihtiyacı olduğunu anlamak adına, yüzünün 3 boyutlu fotoğrafını çekiyoruz. Böylelikle hangi bölgelerin uygulama yapılmaya ihtiyacı olduğunu anlıyoruz. Sonrasında ise bu uygulamaları kullandığımız programda(sonuçları denemelerle kanıtlanmış) simule ederek nasıl bir sonuca ulaşacağınızı daha uygulamaya başlamadan size gösteriyoruz.

Ameliyatsız yüz germe uygulamaları arasında en çok tercih edilen ve en başarılı uygulamalardan birisi fokus ultrason uygulamasıdır.Fokus Ultrason Nedir?

Fokus Ultrason sistemi; ameliyatsız yüz germe, kaş kaldırma, gıdı toparlama ve vücut kontürü düzenlemeleri için güvenli ve etkili bir sistemdir. Cildin dermis ve SMAS tabakalarında ısı ile koagülasyona neden olarak cildin sıkılaşmasını ve toparlamasını sağlar.

Ameliyatsız Yüz Germe Fokus Ultrason Nasıl Uygulanır?

Fokus Ultrason ile ameliyatsız germe işlemi uygulamasında ultrasound başlık cilde temas ettirilerek işlem yapılır. Farklı derinliklere ulaşan başlıkları sayesinde cildin 9 mm, 6mm, 4.5 mm, 3 mm ya da 1,5 mm altına fokuslanmış termal enerji gönderilir ve cildin bundan olumlu anlamda faydalanması sağlanır.

İşlem esnasında veya sonrasında cilt yüzeyi uygulamadan etkilenmez. Cilde ulaşan enerji sayesinde stimulasyon artar ve ciltte yeni kollagen oluşumu sağlanır. Güçlü bir sıkılaşma etkisi meydana gelerek zaman içinde cerrahi olmayan bir yüz germe etkisi oluşur.


fokus ultrason

Fokuslu Ultrason HİFU ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat için lütfen 0530 238 30 84 numaralı telefonu arayınız.

Ameliyatsız Yüz Germe İle İlgili Sorulan Sorular

Uygulama yapıldıktan sonra lifting etkisini hemen gösterir. Uygulamadan sonra geçen her gün cildiniz daha iyi görünmeye başlar. 1 ay içinde etkileri gözle görülür hale gelir. Tam sonuç ise 45-60 gün arasında görülür.

Ortalama olarak tüm yüz uygulaması maksimum 30-45 dakika arasında sürmektedir.

Ameliyatsız Yüz Germe Fiyatı ve uygulama ile ilgili detaylı bilgi için 0530 238 30 84 numaralı telefonu arayınız.

Aristo Diyeti hayat kurtarır!

Aristo diyeti ile bir haftada 1, bir ayda 2 beden incelebilirsiniz.


WHATSAPP

HEMEN ARA

SÜRPRİZLER

INSTAGRAM

Özel Sürprizlerden Faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.


Coronavirüs destek hattımız açıldı! Bilgi ve yardım için bizi arayabilirsiniz.
Arayın

Numaranızı bırakın Sizi arayıp bilgilendirelim.