Aristo Diyeti Hayat Kurtarır! | Dr. Gönül Ateşsaçan

Aristo Diyeti

Aristo diyeti ile bir haftada 1, bir ayda 2 beden incelirsiniz!

“Aristo Diyeti” İnsan Hayatına dokunan, kurtaran ve koruyan sürdürülebilir bir yaşam kılavuzudur. Aristo Diyeti ile beslenme kültürünüz değişir, sağlığınız korunur.Aristo Diyeti Nedir?

Aristo Diyeti Yaşam Programı genetik yapınıza ve yaşam tarzınıza göre uyarlanmış bir kodlama sistemidir. Aristo Diyeti kısa dönemli bir program değildir, gerçek hayatta uygulayabileceğiniz beslenme ve yaşam tarzıdır. Aristo diyeti yaşam programı hem hızlı ve kalıcı olarak kilo vermenizi hem de ruhsal ve fiziksel olarak daha dengede olmanızı sağlayacak. Farkındalığınızı da arttıracak bu program ile her gün inceliyorsunuz, zayıflıyorsunuz, daha sağlıklı ve mutlu oluyorsunuz.

Aristo Diyeti Nasıl Zayıflatır?

Bu yaşam programı, kişinin beden tipine ve ihtiyacına göre saptanan eksikliklere uygun ve hızlı, yağdan verdiren bir beslenme şeklidir. Tek tip beslenme değildir. Detokslar ile toksinler kolayca atılır. Zihinsel ve bedensel hafifleme sağlayan kombine bir zayıflama yöntemidir. Klasik diyetlerde yaşanan kilo verememe, direnme, açlık hali, yorgunluk ve el ayak titremesi gibi durumlar Aristo Diyeti‘nde yaşanmaz.


Aristo DiyetiAristo Diyet’ine başlayan bir kişi her geçen gün zayıflar ve incelir!

Kaygı ile yapılan diyetlerde kilo verip alırsınız, Aristo Diyeti’nde ise kaygıdan bağımsız sadece kendiniz içın bedeninizi değiştirirsiniz. İlk ay kişinin kilosunun yüzde 10’u gider. (yani 100 kg ise 10 kg verir) Frekans dengeleme yöntemi olan “Manyetik Biyorezonans” ile kişinin hormonları ve stress düzeyi dengelenir. Sonuçta kişinin kan şekeri normalleşir, açlık hissetmez, uykuları düzene girer, kaygı seviyesi düzelir. Alerjileri, yatkın oldukları tıbbi durumlar açığa çıkar.

Tekdüze diyet yerine faz 1 ve faz 2 gibi; bazen vegan, bazen protein içeren, bolca mineral ve vitamin destekli, detoksları olan bir diyettir. Koruma dönemlerinde aralıklı açlık diyeti yapılır. 6-8-12 saat açlık yapılarak organların kendini temizlemesi sağlanır. Uyku saatleri, beslenme tarzı ile hareket edilmesi, özellikle yüzden değil, bölgesel kilo vermeyi sağlar.

Önemli olan hastanın ihtiyaçlarını belirleyerek destek tedavilerini vermektir. Herkesin şişmanlığı kendine özgüdür, kişiye özeldir. Bu yüzden Aristo Diyetinde kişiye özel bir çalışma yapılması, buna özel bir liste ve destek tedavileri belirlenmesi gerekmektedir.

Aristo Diyeti ile ilgili detaylı bilgi için lütfen 0530 238 30 84 numaralı telefonu arayınız.

Aristo Diyeti İle İlgili Sorulan Sorular

Aristo diyeti ile haftada 1 beden, bir ayda ise 2 beden incelebilirsiniz. Bir ayda ortalama 8 kilo vermeniz beklenir.

Aristo Diyeti özellikle sebze ve meyve tüketilmesini öneren bir diyet programıdır. Ne yazık ki birden vejeteryan olamıyoruz ama özellikle karbonhidratı çok az alıp proteini düşük alırsak Aristo Diyeti ile 3.haftadan sonra istenilen sonuca ulaşmak mümkün.

Aristo Diyeti ile 3 hafta boyunca çiğ sebze, meyve tüketerek ve özel terapilerle Epifiz bezini temizleyerek, ilaç kullanmadan hormonları düzenlemek ve hızla kilo vermek mümkündür.

Aristo Diyeti hayat kurtarır!

Aristo diyeti ile bir haftada 1, bir ayda 2 beden incelebilirsiniz.


WHATSAPP

HEMEN ARA

SÜRPRİZLER

INSTAGRAM

Özel Sürprizlerden Faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.


Coronavirüs destek hattımız açıldı! Bilgi ve yardım için bizi arayabilirsiniz.
Arayın

Numaranızı bırakın Sizi arayıp bilgilendirelim.