Cilt Leke Tedavisi | Dr. Gönül Ateşsaçan

Leke ve Sivilce Tedavisi

Cildinizdeki lekelerden ve sivilce izlerinden kurtulabilirsiniz.

Cildimizde oluşan lekeler genetik olduğu kadar dış faktörlere de bağlıdır. Özellikle yaz aylarında güneşin zararlı ışınları cildinizdeki bu lekelenmeleri arttırabilir, yeni lekelerin oluşmasını tetikleyebilir. Cildinizde oluşan bu lekeler sizi hem daha yorgun hem de daha yaşlı gösterecektir. Bu konuda endişe etmenize gerek yok, cildinizde oluşan lekeleri yok ediyoruz!

leke tedavisi

Leke Tedavisi

Güneş, hava kirliliği, sigara gibi çevresel faktörleri tablodan çıkarsanız bile genetik olarak yaşlanmaya programlanmışız. Geniş bantlı ışık terapisinin cilt üstündeki etkilerini inceleyen klinik bir çalışma bu genetik kodlanmayı değiştirmenin mümkün olduğunu gösteriyor. Bu son derece önemli bir bulgu! Genetik yaşlanma kendisini tek değil birçok farklı şekilde gösterir. Cildin elastikiyetinin azalması, ince çizgiler, lekeler ve cilt renginde bozulmalar… Siz sürece genetik anlamda müdahale etmeyi başardığınızda ciltteki tüm sorunlara müdahale etmiş oluyorsunuz.

tarafından iletilen ışık enerjisi cildin üst tabakalarını nazikçe ısıtıyor. Bu ısı cildin derin tabakalarına nüfuz ederek kolajen üretimini tetikliyor. Ciltteki yeni ve daha kaliteli kolajen lifleri ise doğal bir gençleşme ile sonuçlanan bir süreci tetikliyor. Cildiniz daha pürüzsüz ve sıkı bir görünüm alırken çizgiler, kırışıklıklar ve lekeler önemli ölçüde hafifliyor. cildin yaşını geri çevirmişsiniz bir etki yaratıyor. Yaşla beraber belirgin bir hal alan kılcal damarlar bile yok oluyor.


Leke tedavisi ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat için lütfen 0530 238 30 84 numaralı telefonu arayınız.

Leke Tedavisi İle İlgili Sorulan Sorular

“İşlem müdahale edilecek bölgeye göre değişse de tüm yüz tedavisi ortalama 30 dakikada tamamlanıyor. Bu süre boyunca cilde kısa süreli atımlarla yüksek yoğunlukta ışık enerjisi veriliyor. İşlem ciltteki güneş hasarına, çillere, lekelere ve renk düzensizliklerine etki ederken çizgilerin, kırışıklıkların hafiflemesini ve cildin daha sıkı, daha elastik bir görünüm almasını sağlıyor.

Gençliğini korumak isteyen herkes bu tedaviden faydalanabilir. Bunu bir egzersiz gibi düşünün, 40’lı 50’li yaşlarınızı genç bir ciltle karşılamanızı sağlayacak bir egzersiz. Yani cildinizde herhangi bir sorun yoksa bile 30’lu yaşlarınıza girerken düzenli olarak teknolojisinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Tedavinin hemen ardından ciltteki lekeler ve çiller bir süreliğine daha koyu görünebiliyor. Kısa bir süre sonra da cilt yüzeysel olarak soyularak altından daha parlak, canlı ve renk tonu eşit bir cilt çıkıyor. Süreç bir hafta ile üç hafta arasında sürebiliyor. Tabii bu dönem boyunca cilt güneş ışınlarına karşı hassas bir hal aldığından düzenli olarak güneş koruyucu kullanılması minimum SPF 30 faktör son derece önemli.

Hastadan hastaya göre değişse de optimum sonuçlar için minimum 3 maksimum 5 seans öneriyorum. Seanslar ayda bir olacak şekilde uygulanıyor.

Boyun, dekolte, omuzlar ve eller gibi yaşlanma izlerinin göründüğü yerlerde başarılı sonuçlar alıyoruz. Aslında vücutta yaşlanmanın etkilerinin gözlendiği her yerde uygulanabilir. Karın bölgenizde yaşlanmaya ve güneş hasarına bağlı elastikiyet kaybı ve renk düzensizlikleri var diyelim, tedavisi ile daha genç, daha sıkı bir karına kavuşabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve fiyat için lütfen 0530 238 30 84 numaralı telefonu arayınız.

Aristo Diyeti hayat kurtarır!

Aristo diyeti ile bir haftada 1, bir ayda 2 beden incelebilirsiniz.


WHATSAPP

HEMEN ARA

SÜRPRİZLER

INSTAGRAM

Özel Sürprizlerden Faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.


Coronavirüs destek hattımız açıldı! Bilgi ve yardım için bizi arayabilirsiniz.
Arayın

Numaranızı bırakın Sizi arayıp bilgilendirelim.