mezoterapi-ust

Selülit, günümüzde pek çok kadının sorunudur ve kadınların bu sorunla savaşmak için çözüm arayışları durmaksızın devam etmektedir. Düzensiz beslenme, sık sık kilo alıp verme, genetik yapı ve sigara kullanımı gibi etkenlerle oluşan selülit kilo verildiğinde ve düzenli spor yapıldığında hafiflemekte ancak tam anlamıyla yok olmamaktadır. Selülitleri gidermek için her gün yeni bir ürün geliştirilmekte ancak istenilen sonuçlar alınamamaktadır. Selülitle baş edebilmek için en yeni ve etkili yöntemlerden biri mezoterapi uygulamasıdır.

Selülitte etkili yöntemlerden olan mezoterapi tedavisi ile çok ciddi sonuçlar alınabilmektedir. Peki mezoterapi nedir?

Mezoterapi kişinin sorununa göre vitamin, mineral, aminoasit, enzim ve ilaçların ince uçlu iğneler yardımıyla cilt altına uygulanması işlemidir. Mezoterapi cilt kalitesini arttırarak cildin eskiye oranla daha sıkı bir görünüm almasına ve selülitlerin azalmasına yardımcı olmaktadır.

Mezoterapi, selülit tedavisinde, bölgesel incelmede kullanılabildiği gibi ciltte lifting etkisi yaratmak ve saç dökülmesini durdurmak için de kullanılabilmektedir. Haftada bir uygulanan mezoterapide seans süreleri kişinin problemine göre belirlenmekte ve sonucunda selülitlerin azaldığı net bir şekilde gözlenmektedir.

Her yaşın ayrı güzelliğine katkıda bulunmak artık her zamankinde daha kolay. Bize düşen ise kendimizi en doğru yöntem için en doğru ellere teslim etmek.