Uzaktan Tedaviler | Dr. Gönül Ateşsaçan

Uzaktan Tedaviler

Online Sağlık Hizmetlerimiz

Uzaktan tedavi hizmetimiz ile kliniğimize gelmeden, evinizden randevu alarak; Dr. Gönül Ateşsaçan ile görüntülü görüşmenizi ve kontrolünüzü yaptırabilirsiniz.#evdekal Türkiye!

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) pandemisi sürecinde en önemli önceliğimiz danışanlarımızın sağlığı ve güvenliğidir. Aldığımız tüm önlemler ile birlikte Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele için #evdekal diyoruz.


Online Görüşme için başvuru nasıl yapılır?
İlk olarak aşağıdaki "hemen başvur" butonuna tıklayarak karşınıza çıkan formu doldurmalısınız.(veya 0 216 385 10 37 numaralı klinik telefonumuzu arayarak çağrı merkezi yetkilimizin sizin için işlemleri başlatmasını talep edebilirsiniz) Daha sonra çağrı merkezi yetkilimiz sizi arar, randevu bilgilerinizi teyit eder ve randevu işleminizi başlatır.


UZAKTAN SAĞLIK HİZMETLERİMİZ

UZAKTAN ARİSTO DİYETİ

Hepimizin evde kaldığı şu dönemde çok kilo aldım, uyku düzenim bozuldu, bu yüzden de sürekli yiyorum diyorsanız uzaktan aristo diyeti yapmaya başlayarak aldığınız kiloları hızlı ve kalıcı olarak verebilirsiniz. Online diyet yaparak ilk ay kilonuzun %10'unu kalıcı olarak vermeniz mümkün.

HEMEN BAŞVUR

Online Sağlıklı Yaşam

Antiaging amaçlı nasıl beslenmeliyim, kronik hastalık durumunda nelere dikkat etmeliyim, bu dönemde özellikle bağışıklığımı nasıl artırırım, menapozu sağlıklı atlatmam mümkün mü? diyorsanız hemen bir ön görüşme yaparak online doktor randevunuzu alınız.

HEMEN BAŞVUR

Online Genel Sağlık Analizi

Nelere alerjim var? bağışıklığım ne durumda? kronik hastalığım bedenimi etkiliyor mu? hassas olduğum besinler neler? hormonal dengem nasıl? beden yaşım kaç? neden kilo veremiyorum? eksik vitamin ve minerallerim hangileri? yatkın olduğum hastalıklar var mı? ideal beslenmem nasıl olmalı? diye merak ediyorsanız hemen ön görüşme yaparak online test randevunuzu alınız.

HEMEN BAŞVUR

Uzaktan Tedaviler İle İlgili Sorunuz Mu Var? Bize Soru Sorun


Aristo Diyeti hayat kurtarır!

Aristo diyeti ile bir haftada 1, bir ayda 2 beden incelebilirsiniz.


WHATSAPP

HEMEN ARA

SÜRPRİZLER

INSTAGRAM

Özel Sürprizlerden Faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.


Coronavirüs destek hattımız açıldı! Bilgi ve yardım için bizi arayabilirsiniz.
Arayın

Numaranızı bırakın Sizi arayıp bilgilendirelim.