Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama | Dr. Gönül Ateşsaçan

Soğuk Lipoliz

Soğuk lipoliz ile bölgesel yağlarınızdan tek seansta kurtulabilirsiniz.

Soğuk Lipoliz İle İlgili Sorunuz Mu Var? Doktora Soru Sorun
Günümüzde kadın, erkek herkesin en büyük sorunlarından birisi bölgesel yağlanmalar, ne yazık ki bölgesel yağlardan kurtulmak pek kolay değil. Durum böyle olunca bu sorunun çözümüne yönelik pek çok teknoloji de estetik dünyasında kullanılmaya başlanmıştır. Ancak bu konuda en son teknoloji Soğuk Lipoliz Yöntemi’dir. Bu yöntem geliştirilen diğer yöntemlere göre daha gelişmiş ve başarı oranı yüksektir. Soğuk lipoliz uygulaması özellikle çeşitli tedavi yöntemleri ile kombine edildiğinde oldukça yüksek bir başarı oranına sahiptir. Sizi rahatsız eden bölgesel yağlarınızdan soğuk lipoliz ile kalıcı bir şekilde kurtulabilirsiniz!Soğuk Lipoliz Nedir?

Basitçe anlatmak gerekirse soğuk lipoliz yöntemi yağların dondurulması işlemidir. Uygulama yapılan bölge -8 dereceye kadar soğutularak, bu alanda bulunan yağ hücrelerinin ölüm evresine geçmesi sağlanır. Uygulama yapıldıktan sonra kriztalize edilen yağlar yavaş yavaş boşaltım sisteminiz ile vücuttan atılmaya başlar. Soğuk lipoliz uygulaması yapılan bölgedeki yağ hücrelerinde ortalama olarak %20-25 arasında azalma görülmektedir. Bu uygulamanın en güzel yanı hem tek seanslık bir uygulama olması hem de kaybedilen bu yağ hücrelerinin kalıcı olarak yok edilmesidir.

Soğuk Lipoliz Nasıl Çalışır?

Soğuk Lipoliz, kişinin vücut bütününü bozmadan, herhangi bir ilaç veya iğne kullanmadan tamamen dışarıdan yağların erimesi yöntemidir. Aslında yağ hücrelerinin soğuğa maruz kaldığı zaman “soğuk kaynaklı panikülit” olarak ifade edilen programlanmış hücre ölümüne girdikleri yaygın bilinen bir gerçektir. Soğuk Lipoliz ile hedeflenen bölgedeki yağ hücreleri cihazın verdiği soğuk etkisiyle kristalize olurlar ve bölgedeki yağ hücreleri simetrik olarak incelir.


soguk-lipoliz

Soğuk lipoliz ile bölgesel incelme ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat için lütfen 0530 238 30 84 numaralı telefonu arayınız.

Soğuk Lipoliz İle İlgili Sorulan Sorular

Soğuk lipoliz uygulaması yapılan bölgedeki yağ hücrelerinde ortalama olarak %20-25 arasında azalma görülmektedir. Bu uygulamanın en güzel yanı hem tek seanslık bir uygulama olması hem de kaybedilen bu yağ hücrelerinin kalıcı olarak yok edilmesidir.

Sonuçlar kişiden kişiye değişmekle birlikte, doğru beslenme ile ortalama 2 – 11 cm arası ile bir incelme beklenir.

İşlem süresi ortalama 60 dakikadır. Bu süreçte maksimum hücre apoptosisi gerçekleşir.

Bölgesel incelmede oldukça başarılı olan bu uygulamanın bir güzel özelliği de tek seanslık bir uygulama olmasıdır. Bazı kişilerde 2. ve 3. seans gerekebilmektedir.

Uygulama yapıldıktan sonra beslenme ve su tüketimi daha iyi sonuçlar alınması için çok önemlidir. Dondurulan yağlar boşaltım sistemi ile atılacağı için bu uygulama sonrası bol su tüketilmesine dikkat edilmelidir.

Detaylı bilgi ve fiyat için lütfen 0530 238 30 84 numaralı telefonu arayınız.

Aristo Diyeti hayat kurtarır!

Aristo diyeti ile bir haftada 1, bir ayda 2 beden incelebilirsiniz.


WHATSAPP

HEMEN ARA

SÜRPRİZLER

INSTAGRAM

Özel Sürprizlerden Faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.


Coronavirüs destek hattımız açıldı! Bilgi ve yardım için bizi arayabilirsiniz.
Arayın

Numaranızı bırakın Sizi arayıp bilgilendirelim.