Radyofrekans ile Zayıflama | Dr. Gönül Ateşsaçan

Radyofrekans

Radyofrekans ile fazla kilolarınızdan kalıcı ve hızlı kurtulabilirsiniz.

Radyofrekans teknolojisi, diyet ve egzersize drençli lokalize yağların ısı yoluyla parçalanarak lenf kanalları yoluyla vücuttan atılmasını sağlar.Radyofrekans Tedavisi Nedir?

Radyo frekans yöntemi, deri altına etki ederek cilt yapısının daha derinlerini etkileme yeteneğine sahip bir yöntem olması yönüyle diğer yöntemlere oranla zayıflama ve selülit tedavisinde daha çok tercih edilir. Radyo frekans tedavisi, vücudun ve cildin cerrahi olmayan bir şekilde “yeniden şekillendirilmesi” anlamına gelir. Bu yöntem, kırışıklıklar, aşırı yağlı dokular veya selülit gibi en yaygın cilt yaşlanma sorunlarını tedavi etmek için tasarlanmış, sofistike cihazları kullanan bir yöntemdir.

Radyo frekans tedavi yöntemi, elastin ve kollajen üretimi ve dokuların yeniden biçimlendirilmesi için ısı enerjisi olan radyo frekans dalgalarını kullanmaktadır. Radyo frekans dalgaları ile elde edilen ısı, deri altındaki dokuların daralmasını hızlandıran bir uyarıcı olduğu için, uygulamanın yapıldığı bölgedeki yumuşak dokular sıkışır ve yeniden düzenlenir. Böylelikle zayıflama ve ciltte yeniden şekillenme gerçekleşir.


Ne Zaman Sonuç Alınır?

Söz konusu işlemin etkileri, seanslar ilerledikçe görülmeye başlanır ve tüm seanslar tamamlandıktan sonra 3 hafta gibi bir süre içinde asıl sonuçlar gözlenir. Çünkü yağ dokularının atılması, sıkılığın yerleşmesi, ses dalgalarının deri altında tam olarak çalışıp, cilt yüzeyinde estetik sonuçların görülmesi biraz zaman alabilir.

Radyofrekans Uygulaması ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat için lütfen 0530 238 30 84 numaralı telefonu arayınız.

Radyofrekans İle İlgili Sorulan Sorular

Bu işlemler, bölgedeki yağ problemine göre seanslandırılır. Yoğun olmayan bölgesel yağların tedavisi için en az 5 en çok 8 seans gerekebilir. Net seans sayısı ise yapılan ilk 2 seanstan sonra şekillenecektir. Seanslar arası süre ise genelde 1 haftadır en en geç 10 günde 1 radyofrekans seansı yapılmalıdır. Uzayan seans aralarında sıkılaşma ve incelme etkisi yavaşlar.

Radyofrekans fiyatı ve tedavi ile ilgili detaylı bilgi için lütfen numaralı telefonu arayınız.

Aristo Diyeti hayat kurtarır!

Aristo diyeti ile bir haftada 1, bir ayda 2 beden incelebilirsiniz.


WHATSAPP

HEMEN ARA

SÜRPRİZLER

INSTAGRAM

Özel Sürprizlerden Faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.


Coronavirüs destek hattımız açıldı! Bilgi ve yardım için bizi arayabilirsiniz.
Arayın

Numaranızı bırakın Sizi arayıp bilgilendirelim.