Örümcek Ağı Estetiği, İple Yüz Germe | Dr. Gönül Ateşsaçan

İple Yüz Germe

İp Askı Uygulaması

Yaşlanma ile beraber cildimizde su kaybı, kollajen ve elastin lifler azalmakta, ciltteki gerginlik ve canlılık azalmaktadır. Zamanla cildimiz mat gözükmeye başlayabilir, parlak görüntüsü azalabilir. Ultra V lift (Örümcek ağı ile yüz germe tekniği) yönteminde PDO (polidioksan) ve PGA (Poliglikolik asit) adı verilen ipler cilt altına yerleştirilerek vücut fibroplast ve büyüme faktörü içeren kollajen üreten reaksiyon başlatılabilir.

ip aski ile ameliyatsız yüz germe

İp Askı Uygulaması Nedir?

Bu sayede dokuda mikro kan dolaşımı ve tamir mekanizması uyarılarak, kolajen ve elastin üretimi arttırılabilir. Sarkan ve gevşeyen cilt toplanabilir ve gerginleştirilebilir. Cilde uygulanan ipler ciltte kolajen üretimini artırarak yapıştırma etkisini sağlayabilir. Örümcek ağı tekniği bir ameliyatsız yüz germe ve anti-aging işlemidir.

İple Yüz Germe Estetiği Nasıl Yapılır?

Cildi yeniden daha genç ve sağlıklı hale getirmek üzere, yüzde meydana gelen deformasyonların, sarkmaların ve kırışıklıkların incelenmesi yapılır. Yapılan incelemeye göre, ipliklerin cilt altında nerelere ve hangi yöne doğru yerleştirileceği belirlenir. Uygulama kalemi ile yüz üzerinde işlemin gerçekleştirileceği bölgelerin planı oluşturulur. Oluşturulan uygulama planı kılavuzluğunda ortalama 150 ile 300 arasında ameliyat ipi cildin altına yerleştirilerek işlem gerçekleştirilir.

İp Askı Uygulaması İle İlgili Sorulan Sorular

Uygulamada kullanılan iplerin genel özelliği, yaklaşık 50 yıldır cerrahi işlemlerde kullanılan, insan vücudunda tümüyle eriyebilir ve uzaklaştırılabilir polidioksanon (PDO) içeriği ile üretilmiş olmasıdır.

İple yapılan yüz gençleştirme uygulamalarında eğer cog iplerle askılama yapılmışsa sonuç hemen o anda belli olur. Gerek diğer iplerde gerek de cog iplerle yapılan askılamada netice 1 ayda alınmaya başlanır, 3 ayda etki tam olarak görülür.

İple yüz germe fiyatı ile ilgili detaylı bilgi için 0530 238 30 84 numaralı telefonu arayınız.

Aristo Diyeti hayat kurtarır!

Aristo diyeti ile bir haftada 1, bir ayda 2 beden incelebilirsiniz.


WHATSAPP

HEMEN ARA

SÜRPRİZLER

INSTAGRAM

Özel Sürprizlerden Faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.


Coronavirüs destek hattımız açıldı! Bilgi ve yardım için bizi arayabilirsiniz.
Arayın

Numaranızı bırakın Sizi arayıp bilgilendirelim.