goz-alti-isik-dolgusu-ust

Gözaltı yüzümüzdeki en özel bölgedir. Bu bölgedeki en önemli problemler morluklar, çukurluklar ve kırışıklıklardır. Otuzlu yaşlardan sonra kadın ve erkeklerin genelinde gözaltı sorunları görülmektedir ve bu durum yaşla beraber ilerlemektedir. Gözaltı sorunlarına özel olarak geliştirilen ışık dolgusu bu sorunlar  çok etkin çözümler getirmektedir.

Gözaltı ışık dolgusunun içerisinde cilde nem ve hacim kazandıran hyaluronic asit ile antioksidanlar bulunmaktadır. Bu dolgunun gözaltına uygulanması var olan çukurlukları azaltır, parlaklık verir, morluk ve kırışıklıkları azaltır.

Gözaltı ışık dolgusu cilde zarar vermeyen özel kanül yardımıyla gözaltına enjekte edilmektedir. Maddenin özel yapısından dolayı gözaltında herhangi bir şişliğe neden olmaz. Ayrıca özel kanüller kullanılması ile uygulama sırasında ağrı hissedilmez ve kanama riski azalır. Uygulama tek seans veya ihtiyaca göre 2 seansta yapılmaktadır. Uygulamadan hemen sonra etkisi görülmektedir. Gözaltı ışık dolgusunun kalıcılık süresi 12 ile 18 ay arası değişim göstermektedir.