ameliyatsiz-yuz-genclestirme-ust

Cildinizin daha genç bir görünüme kavuşmasını ameliyatsız olarak sağlamak mümkün… Üstelik öğlen arasında 30 dakikada bunu sağlamak artık çok kolay…

Yüzümüzde hem yaşın getirmiş olduğu etkiler hem de dış etkenler nedeniyle kırışıklıklar oluşur, zamanla da özellikle elmacık kemikleri çökmeye başlar bu nedenlerle de yüzün altın oranları bozulmaktadır. Yüzü genç gösteren tabi ki toksin uygulamaları, dolgu uygulamaları yüze yapılmakta ancak bu uygulamalar yüzeydeki işlemler… Son zamanlarda kabul edilen bir gerçek vardır ki o da cildin alt tabakası güzelse kadın da güzeldir tezi. Çirkin kadın yoktur sözü tam da bu noktada devreye girmektedir. Ultrason yöntemi ile cildin 4.5 mm altına etki ederek kısa bir sürede cildi gerginleştirmek mümkün. Derin deride bulunan SMAS katmanına etki ederek cildi etkili bir biçimde sıkılaştırır. Bu yeni yöntem sarkmalara ve kırışıklıklara iyi gelmektedir.

Fokuslu ultrason, ses dalgaları kullanılarak cildin alt katmanlarındaki kollajen üretiminin tetiklenmesi ile ciltte sıkılaşma ve lifting denilen toparlayıcı etki sağlayan bir tedavi yöntemidir.

Daha genç bir görünüme kavuşmak için tıp bizi her gün yeni bir yöntemle tanıştırıyor. Ancak çağımız insanı artık az zaman ayırdığı ama etkin ve sonrasında sosyal hayatına hemen dönebileceği ve uygulama sırasında ağrı sızı olmayan konforlu uygulamaları tercih etmektedir.

Fokuslu ultrason ile cilt gençleştirme yöntemiyle de cilt elastikiyetinin kaybına bağlı olarak oluşan sarkma ve kaş, alın, yanak, ağız kenarı, yüz konturu, çene hattı ve gıdı bölgesi ile göz çevresi kırışıklıklarında cerrahi bir işlem olmadan düzelme ve gençleşme sağlanmaktadır.

Fokuslu ultrason yöntemi ile yaşınızı geriye götürüyoruz… Fokuslu ultrason ile ağrı, sızı olmadan gençleşmek mümkün.